Arrestohet një grua në Prishtinë, dyshohet për keqtrajtim dhe braktisje të fëmijës

Një grua është arrestuar gjatë ditës se djeshme në Prishtinë, pasi që dyshohet se ka keqtrajtuar dhe ka braktisur fëmijën e saj.

Sipas Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:00, ndërsa me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.