Ilustrim: Prangosja e një të dyshuai - Foto: KALLXO.com

Arrestohet një burrë në Suharekë pasi pengoi zyrtarët policor në punë

Një burrë ka tentuar t’i pengojë zyrtarët policorë teksa ishin duke kryer detyrën e tyre.

Policia ka njoftuar se gjatë arrestimit të të dyshuarit, një polic ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti ka ndodhur në Suharekë.