Ilustrim Foto: KALLXO.com

Arrestohet një burrë në Prishtinë, dyshohet se kanosi dhe ushtroi dhunë psikike ndaj bashkëshortes

Një person në Prishtinë është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë psikike dhe ka kanosur verbalisht bashkëshorten e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.