Ilustrim

Arrestohet nën dyshimin për dhunë familjare, i konfiskohet arma

Një burrë është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se përdori dhunë ndaj familjarëve të tij.

Sipas raportit policor 24 orësh, nuk raportohet për të lënduar porse gjatë kontrollit nga Policia në shtëpinë e të dyshuarit, është gjetur dhe konfiskuar një armë më një karikator me 10 fishekë. Lidhur me rastin Prokurori ka marr vendim që i dyshuari të dërgohet në mbajte.