Arrestohet i dyshuari për vrasjen e djalit në Peran të Podujevës

Një person është vrarë dje në Peran të Podujevës.

Babai dyshohet se me armë zjarri ka vrarë djalin e tij.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë përkatëse policore, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, ka njoftuar Policia.

Sipas PK-së, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Babai dyshohet se vrau djalin në Peran të Podujevës