Arrestohet i dyshuari për dhunim të kryer në vitin 2019

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e një personi të dyshuar për dhunim.

Sipas njoftimit, i arrestuari dyshohet se ka kryer një dhunim në nëntor të vitit 2019, në Malishevë.

Tutje, policia ka bërë të ditur se i dyshuari është arrestuar me urdhër të gjykatës, dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!