Ilustrim

Arrestohet i dyshuari pasi rrahu familjen në gjendje të dehur

Dje rreth orës 17:50, është arrestuar një person i dyshuar në Mitrovicë për dhunë në familje.

Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari është arrestuar pasi që nën ndikimin e alkoolit kishte ushtruar  dhunë psikike ndaj viktimave, bashkëshortes dhe djalit të tij.

I dyshuari për këtë rast, me vendim të prokurorit është dërgua në mbajtje për 48 orë.