Arrestohet gjilanasi për dhunë ndaj motrës dhe nënës së tij

Një person në Gjilan është arrestuar pasditen e djeshme nga ana e policisë.

Arrestimi i të dyshuarit sipas policisë është bërë për një rast të dhunës në familje, pasi që i njëjti dyshohet se ka kanosur dhe sulmuar verbalisht nënën dhe motrën e tij.

I dyshuari për këtë rast, për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike ka pranuar tretman mjekësor dhe pastaj me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!