Arrestohet Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj dhe katër anëtarë tjerë të Partisë Socialdemokrate janë arrestuar sot. Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi në një bisedë telefonike për KALLXO.com ka thënë se arrestimi ka ndodhur menjëherë pas protestës së veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Posa është përfundu protesta na u lëshunë pas policia që na kanë përcjellë gjatë gjithë ditës. … Continue reading Arrestohet Dardan Molliqaj