Arkiv

Arrestohet burri pasi nuk respektoi urdhrin e gjykatës dhe kërcënoi ish- bashkëshorten e tij

Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje pasi nuk respektoi urdhrin e gjykatës për të mos iu afruar dhe ta shqetësoj ish- bashkëshorten e tij.

I dyshuari sipas policisë përmes rrjeteve sociale kishte kërcënuar në vazhdimësi ish- bashkëshorten e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Skenderaj.

Gjithashtu policia ka njoftuar se i njëjti pas arrestimit është intervistuar ndërsa për rastin është njoftuar edhe prokuroria e shtetit.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.