Foto: Ilustrim

Arrestohet burri nga Prizreni, ushtroi dhunë ndaj gruas dhe vajzës

Një burrë nga Prizreni është arrestuar pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Në raportin policor thuhet se dy viktimat kanë marr trajtim mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit, ditën e djeshme, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.