Arrestohet Agron Gashi, i dyshuari për tentimvrasjen e trefishtë në Pejë

Policia e Kosovës e ka arrestuar në orët e mesditës (23.05.2024) Agron Gashin, i dyshuar për vrasjen e rёndё nё tentativë e cila ndodhi mbrëmë me 22.05.2024 në Pejë. Arrestimin e 21-vjeçarit e ka konfirmuar për KALLXO.com prokurori Ersan Qavolli. Aktualisht ekipet policore janë në vendin ku është lokalizuar dhe arrestuar i dyshuari. Në ndërkohë, … Continue reading Arrestohet Agron Gashi, i dyshuari për tentimvrasjen e trefishtë në Pejë