Foto: KALLXO.com

Arrestohen dy gjilanas pasi iu konfiskuan mjete të bastoreve

Polica e Kosovës i ka arrestuar tre persona për shkak të zhvillimit të veprimtarisë së bastoreve.

Sipas policisë, nga të dyshuarit janë konfiskuar një televizor, një kompjuter, një monitor dhe një shtypës i tiketave të bastorës.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë liruar.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan të premten rreth orës 16:10.