Foto- RTV21

Arrestim për bixhoz në Gjakovë

Një burrë në Gjakovë është arrestuar pasi  është hasur duke zhvilluar aktivitete të lojërave të fatit në mënyrë të paligjshme.

Policia ka njoftuar se si provë materiale janë konfiskuar katër aparate të lojërave të fatit dhe para të gatshme.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregull.