Pamje nga droni, dëmet nga breshëri në Krushë

Breshëri dhe reshjet e shumta gjatë ditës së djeshme kanë shkaktuar vërshime dhe dëme të mëdha në rajonin e Anadrinisë dhe fshatrat përreth.

Shiu i djeshëm ka vërshuar edhe arat me të mbjella të fshatrave Krushë e Madhe dhe Krushë e Vogël

KALLXO.com ju sjell pamje nga droni të arave të përmbytura, kulturat e të cilave janë dëmtuar tërësisht.

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!