Albana Bytyqi e AAK-së: Ndihemi të kërcënuar

Deputetja e zgjedhur e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Albana Bytyqi, ka thënë se kanë pranuar mesazhe kërcënuese nga Dardan Stublla, bashkëshorti i ish-ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla. Në një bisedë për KALLXO.com, Bytyqi e cila siguroi ulëse në Kuvendin e Kosovës pas rinumërimit të votave në Qendrën e Numërimit … Continue reading Albana Bytyqi e AAK-së: Ndihemi të kërcënuar