Ilustrim

Aksidentohen dy motoçikleta në Vushtrri

Mbrëmë rreth orës 22:00, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy motoçikletave në Vushtrri.

Siç njofton Policia e Kosovës, të lënduarit janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“ Përveç dëmeve materiale , lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit e motoçikletave si dhe  pasagjeri i njërës prej motoçikletës.”, kanë njoftuar forcat e rendit,

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!