Aksident trafiku në Suharekë, lëndohet motoçiklisti

Pasditen e djeshme në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku. Në aksident ishin të përfshira një veturë dhe një motoçikletë.

Si pasojë e këtij aksidenti, motoçiklisti ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Menjëherë pas intervenimit të policisë, i lënduari është dërguar në spital për të marrë tretmane mjekësore dhe për t’u liruar më vonë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!