Aksident trafiku në Sllatinë të Fushë Kosovës

Një aksident trafiku ka ndodhur mes dy veturave  në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës.

Një qytetar ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë.

Ndërsa, në vendin ku ka ndodhur aksidenti janë parë edhe policia.

KALLXO.com ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është duke pritur përgjigje në lidhje me aksidentin.