Foto: KALLXO.com.

Aksident trafiku në Prishtinë -FOTO

Një aksident trafiku në mes një veture dhe kamioni ka ndodhur sot pasdite në Lagjen “Dardania” në Prishtinë.

KALLXO.com ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar apo dëme materiale.

KALLXO.com është në pritje të përgjigjeve të policisë lidhur me aksidentin.

 

Foto: KALLXO.com.

 

Foto: KALLXO.com.