Aksident trafiku mes dy veturave në Prishtinë

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në afërsi të lagjes “Dodona” në Prishtinë.

Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com pamje të këtij aksidenti.

Në fotografi shihet se në vend të ngjarjes ka dal autoambulanca dhe ekipet e Policisë së trafikut.

KALLXO.com ka kërkuar informacione nga Policia e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.