Aksident në 'Rrugën B', ka të lënduar - VIDEO

Ka dal nga rruga një veturë tek “Rruga B” në Prishtinë.

Siç shihet në fotografitë dhe videot e dërguara në KALLXO.com, në vendngjarje ka dal policia edhe autoambulanca.

KALLXO.com ka pyetur edhe Policinë e Kosovës për të marrë detaje dhe jemi duke pritur përgjigje.