Aksident në Prishtinë - FOTO

Rreth orës 02:00 të mëngjesit, ka ndodhur një aksident në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.

KALLXO.com ka siguruar fotot e këtij aksidenti ku një veturë ka hyrë në trotuare dhe është përplasur në muri.