Aksident në Pejë, dyshohet për një të vdekur - FOTO

Një aksident trafiku me një motor ka ndodhur para pak minutave në Pejë.

KALLXO.com mëson se në aksident ka vdekur një person.

Në vendin e ngjarjes janë parë Policia e Kosovës dhe ambulanca.

Siç mësohet, aksidenti ka ndodhur në Qyshk të Pejës.

KALLXO.com ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes: