Aksident në Mitrovicë

Një aksident trafiku ndërmjet një veturë dhe një motociklete ka ndodhur sot pasdite afër afër stacionit në Mitrovicë.

Sipas fotografive të dërguar në KALLXO.com shihen vetura dhe motiçkleta e aksidentuar.

Në vendin e ngjarjes është edhe policia.