Aksident në lagjen ‘Kalabria’ në kryeqytet-FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur më herët në lagjen ‘Kalabria’ në kryeqytet.

Në disa foto të siguruara nga KALLXO.com shihet se veturat e përfshira në aksident kanë pësuar dëme materiale.

KALLXO.com ka kërkuar detaje edhe nga Policia lidhur me numrin e veturave të përfshira dhe nëse ka të lënduar, por deri në momentin e publikimit nuk është marr ndonjë përgjigje.