Aksident në hyrje të Prishtinës, krijohen kolona të gjata

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në rrugën Fushë Kosovë- Prishtinë, përkatësisht te rrethi afër kazermës “Adem Jashari”. Nga fotografitë që kanë dërguar lexuesit e KALLXO.com, shihet që në vendin e ngjarjes është edhe Policia e Kosovës ndërsa në aksident shihen se janë përfshirë dy vetura dhe një automjet i zjarrfikësve. Ky aksident … Continue reading Aksident në hyrje të Prishtinës, krijohen kolona të gjata