Aksident në Badovc - FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur sot paradite në Badovc.

Nga fotografitë e siguruara nga KALLXO.con në vend të ngjarjes, në këtë aksident duket se është përfshirë vetëm një automjet.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

KALLXO.com e ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovë dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.

Aksidenti në Badovc, Foto: KALLXO.com
Aksidenti në Badovc, Foto: KALLXO.com