Foto Ilustruese Aksident trafiku (Arkiva) - Foto: KALLXO.com

Aksident në Aksin Kaçanik-Hani i Elezit

Dy vetura janë përplasur në aksin rrugor Kaçanik Hani i Elezit. Një qytetarë ka dërguar fotografi nga aksidenti ku është përfshirë një makinë Golf dhe një makinë tjetër. Aksidenti ka ndodhur pasditen e së premtes dhe ka shkaktuar tollovi në trafikun e zonës.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për numrin e të lënduarve dhe shkaqet e këtij aksidenti

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!