Aksident mes makinës dhe motoçikletës në kryeqytet

Një veturë dhe një motoçikletë janë përfshirë në një aksident trafiku në qendër të kryqytetit.

Në vendin e ngjarjes është edhe ekipi i emergjencës.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Kallxo.com ka tentuar të marr detaje nga policia lidhur me rastin, por deri në momentin e publikimit nuk është dhënë ndonjë përgjigje.