Policia e Kosovës

Aksident mes dy automjeteve në Prishtinë - FOTO

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur tek Bulevardi “Bill Klinton” në Prishtinë.

Një qytetar ka dërguar fotografi në adresë të KALLXO.com, në të cilat shihen automjetet e dëmtuara.

Në vendin e ngjarjes janë Policia e Kosovës dhe Emergjenca.

KALLXO.com ka dërguar pyetje në Polici për të kuptuar më shumë informacione rreth aksidentit, por deri në publikimin e këtij lajmi nuk janë përgjigjur.