Aksident i rëndë: Vetura e kamioni ndeshen në rrugën Lipjan-Shtime - FOTO

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh mes një veture dhe një kamioni, në aksin rrugor Lipjan-Shtime, por ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në fotografitë e dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, mund të shihet se pjesë e këtij aksidenti janë një kamion dhe një veturë.

Policia tashmë kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime
Aksidenti në rrugën Lipjan – Shtime