Abdixhiku: Nëse vendi shkon në zgjedhje, nuk është faji i LDK-së

Deputeti i LDK-së, i zgjedhur në zgjedhjet e 6 tetorit, Lumir Abdixhiku, ka komentuar negociatat që kanë ngecur mes partisë së tij dhe Lëvizjes Vetëvendosje për formimin e koalicionit qeveritar. Në emisionin Rubikon në KTV, Abdixhiku tha se nëse do të dështojë arritja e marrëveshjes së koalicionit dhe nëse vendi shkon në zgjedhje të reja … Continue reading Abdixhiku: Nëse vendi shkon në zgjedhje, nuk është faji i LDK-së