Ilustrim

I mituri godet me veturë dy këmbësore në rrugën Lipjan - Magurë

Dje në rrugën Lipjan – Magurë ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin është përfshirë një veturë dhe dy këmbësore.

I dyshuari, i mitur, derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia ka goditur dy persona të gjinisë femërore, të cilave u ka shkaktuar lëndime.

Të njëjtat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.