array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(24) "https://kallxo.com/lajm/"
 }
}

Policia e Pejës shpall një person të dyshuar në kërkim

Policia në Pejë ka shpallur sot një person të dyshuar në kërkim.

Sindikata e Policisë e shqetësuar për kallëzimin penal ndaj policëve në rastin e 'gylenistëve'

Sindikata e Policia së Kosovës ka reaguar në lidhje me ngritjen e kallëzimeve penale ndaj 22 zyrtarëve policorë për rastin e njohur si “Gylenistët”.

Dhuna ndaj turistëve spanjollë në Shqipëri, autorët shkatërruan edhe furgonin

Policia në Shqipëri nuk ka reaguar ende për një ngjarje të shëmtuar të ndodhur dje në Qeparo të Himarës ku pesë turistë spanjollë raportohet se janë ...

Vazhdojnë pritjet e gjata të qytetarëve në Merdare

Pritjet e qytetarëve për të dalë nga shteti i Kosovës po vazhdojnë edhe sot.

Reciprociteti: Ministri Endrit Shala bllokon mjaltën e patatet nga Maqedonia e Veriut

Siç kishte paralajmëruar, Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, sot ka marrë vendim që t’i vendos masa reciproke produkteve të Maqedonisë së Veriut.

Kunata iu punësua në Telekom, Haradinaj tregon cili është parakushti për luftim të korrupsionit

Kadri Veseli e ka ‘nisur’ fushatën për zgjedhjet e ardhshme me diskursin për luftim të korrupsionit dhe nepotizimit. Por, partneri i koalicionit, Ramush Haradinaj thotë se korrupsioni ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!