COVID-19 Ilustrim: Naser Fejza

15 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja me COVID-19 nga 190 testime që janë bërë.

Sipas të dhënave të fundit, asnjë person nuk ka vdekur me COVID-19.

Ndërkaq janë shëruar 10 pacientë si dhe 22 të tjerë janë vaksinuar.

Në total numri i dozave të administruara të vaksinës është 1.836.062.