Rrenat e Haradinajt për Kadri Veselin

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj u kandidua për Kryeministër në minutat e fundit të ditës së djeshme nga PDK, AAK dhe NISMA. Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, kishte kohë që e kishte shpallur kandidaturën e tij për Kryeministër të Kosovës, madje fushata e tij kishte kohë që kishte filluar, me siç … Continue reading Rrenat e Haradinajt për Kadri Veselin