array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

Shkolla në Pozharan të Vitisë nuk është gati as për gjysmëvjetorin e dytë

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti kishte premtuar që gjysmëvjetorin e dytë, 477 nxënësit e Shkollës ‘Halil Alidema’ në Pozheran do të fillojnë  në objektin ...

Sokol Haliti
Rrenë

Albin Kurti ndërron qëndrimin mbi postin e presidentit

Lëvizja Vetëvendosje dhe iniciativa e Vjosa Osmanit kanë nënshkruar sot marrëveshje bashkëpunimi për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Albin Kurti
Qëndrim i ndërruar

Çerdhja në Greme të Ferizajt ende jashtë funksionit

Çerdhja në fshatin Greme të Ferizajt ende nuk ka arritur të funksionalizohet, ndonëse kryetari i komunës, Agim Aliu në emisionin “Jeta në Komunë”, kishte thënë se ajo ...

Me kos

Bekim Jashari nuk e mban fjalën për asfaltimin e rrugës në fshatin e ish-Presidentit

Rruga “Dëshmorët e Burojës” në fshatin Burojë të Skenderajt nuk është asfaltuar siç kishte premtuar kryetari Bekim Jashari në muajin tetor.

Bekim Jashari
Me kos

A do të vijnë vaksinat e para kundër COVID-19 në muajin shkurt?

Ndonëse ende nuk ka një datë zyrtare se kur do të arrijnë në Kosovë vaksinat e para anti COVID-19, institucionet e Kosovës kanë thënë se qytetarët ...

Hetimet vazhdojnë

Rrena mediale për shkëputjen e kontratës mes presidencës dhe William Walker

Disa media kanë raportuar se kontrata e presidencës me Fondacionin e ish-shefit të Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, William Walker, është shkëputur nga ushtruesja e detyrës ...

Media
Rrenë