array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=5"
 }
}

Rrena mediale për publikimin e dokumenteve sekrete nga Wikileaks për Albin Kurtin

Një rrenë mediale është publikuar së fundi me të ashtuquajtura dokumente sekrete që thuhet se i ka publikuar organizata Wikileaks në lidhje me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Media
Rrenë e kryptë

Rrena mediale se Kryeministri Albin Kurti nuk është kërcënuar

KALLXO.com ka raportuar dje se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është kërcënuar dhe për këtë arsye është rritur edhe niveli i sigurisë së tij ...

Media online
Rrenë e kryptë

Lajmi i rremë se Bekim Jashari, Ramiz Lladrovci dhe Xhafer Gashi kishin marrëveshje për krijimin e një subjekti politik

Media online “Lajmefree.com” e ka publikuar një artikull që pretendon se kandidatët për kryetar të Drenasit, Obiliqit dhe Skenderajt, saktësisht Ramiz Lladrovci, Xhafer Gashi dhe Bekim ...

Media online
Rrenë e kryptë

Lajmi i rremë për videon e personit me thikë në fyt në Pejë

Para disa ditëve në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e një personi të ulur në një ulëse të parkut në Pejë. Duke iu referuar kësaj video, ...

Media online
Rrenë e kryptë

Rrena mediale se Burim Berisha ka fituar pa balotazh Fushë Kosovën

Një lajm është publikuar kinse kandidati i LDK-së për kryetar të Fushë Kosovës, Burim Berisha, ka fituar këtë komunë pa balotazh.

Media
Rrenë e kryptë

Rrena për koalicionin e Lutfi Hazirit me Listën Serbe në Gjilan

Një lajm i rremë për kandidatin e LDK-së për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri kinse ka bërë marrëveshje me Listën Serbe është shpërndarë dje ...

Faqja në Facebook Infokos
Rrenë e kryptë