array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=4"
 }
}

Fotografia e ukrainasve duke u lutur në borë nuk është e këtij viti, daton nga viti 2019

Një fotografi e disa ukrainaseve duke u lutur në borë, të ulur në gjunjë ka filluar të shpërndahet pas sulmit rus në Ukrainë dhe po paraqitet sikur ka lidhje ...

Media
Rrenë

Lajmi i rremë se Ushtria e Kosovës do të dërgohet për të luftuar në Ukrainë

Disa media kanë publikuar një lajm kinse kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të dërgojë Ushtrinë e Kosovës në Ukrainë, për të luftuar kundër Rusisë.

Media
Rrenë

Fotografia e dy të rinjve nuk është bërë gjatë luftës në Ukrainë, është shkrepur në vitin 2019

Një fotografi e dy të rinjve rus dhe ukrainas me flamuj të vendeve përkatëse rreth krahëve ka filluar të shpërndahet nëpër shumë media online ...

Media
Rrenë

Lajmi i rremë se Rusia ka pushtuar një shtet tjetër përveç Ukrainës

Një lajm se Rusia ka nisur pushtimin e një tjetër shteti, përveç Ukrainës, është publikuar në media. Ueb-faqja ”https://news426media.com/ e ka publikuar një artikullin, ...

Media
Rrenë

Lajm i rremë për dy kushtet që Kosova duhet t’i plotësojë për anëtarësim në NATO

Ueb faqja me emrin “lajmejavore.info” të mërkurën ka publikuar një lajm me titull “Vjen lajm i madh/Kosovës po i kërkohen vetëm dy kushte ...

Media
Rrenë

Lajmi i rremë se Italia ka dërguar mbi 1,000 ushtarë në Ukrainë

Top Channel ka publikuar më 27 shkurt një artikull me titullin “Italia mbyll hapësirën ajrore për Rusinë! I dërgon Ukrainës mitralozë, municione, raketa dhe mbi 1 mijë ...

Rrenë