array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=3"
 }
}

Rrena e kryetarit të Obiliqit për funksionalizimin e Komitetit të Auditimit

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, në ‘DebatPernime’ të mbajtura për zgjedhjet komunale pati premtuar se funksionalizimi i Komitetit të Auditimit do të bëhej deri në ...

Xhafer Gashi
Me kos

VV nuk e mban fjalën, s’i shkon në ‘konak’ PDK-së

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe nuk i janë përgjigjur pozitivisht ftesës së PDK-së për tryezën që u mbajt sot.

Tinka Kurti
Me kos

Zvarritja e Emërtimit të Rrugëve në Prizren

Duke qenë një ndër vendet më atraktivë për turistët në Kosovë, qyteti i Prizrenit ende nuk ofron orientim adekuat në rrugë.

Mytaher Haskuka
Me kos

Rrenë apo Vepër Penale me Pranimin Teknik të Projektit në Rahovec

Në vitin 2012 kompania “Annex”, e përzgjedhur nga Komuna e Rahovecit, kishte vendosur gypa për ujësjellës, por të njëjtit është dashur të ndërrohen këtë ...

Seljadin Mazreku
Me kos

Demarkacioni? Herë në Atë t’Ejte, Herë në Këtë t’Ejte!

Krerët e shtetit, disa herë kishin premtuar liberalizimin e vizave, e kur demarkacioni u bë kusht për këtë proces, shpesh ata e përmendin kalimin e tij ...

Kadri Veseli, Ramush Haradinaj dhe Hashim Thaçi
Me kos

Konsensusi i Kryeparlamentarit pa Vetëvendosjen

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, kur u kumtoi deputetëve të Kuvendit vendimin për shtyrje të seancës së jashtëzakonshme për Shqyrtimin e Projektligjit ...

Kadri Veseli
Me kos