array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=3"
 }
}

Lajmi i rremë për njohjen e Kosovës nga Ukraina

Një artikull me titull të rremë është shpërndarë nëpër disa ueb-faqe ditët e fundit, duke lënë të nënkuptohet se pavarësia e Kosovës ë...

Media
Me kos

Biseda e presidentes Osmani me zëvendëspresidenten amerikane Harris kishte ndodh në muajin shtator

Një bisedë telefonike e para dy muajve mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani dhe zëvendëspresidentes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Kamala Harris, është shpërndarë ...

Media online “Top Lajme”
Me kos

Huqja për arrestimin e dy policëve në Mitrovicë

Media online "FaktePlus.net" ka publikuar lajmin se në Mitrovicë janë arrestuar dy policë.

Media online
Me kos

Lajmi i rremë për shëndetin e këngëtarit Ermal Fejzullahu

Një titull i rremë është publikuar dhe shpërndarë nëpër disa portale në Kosovë në ditët e fundit, se kinse këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu ka ...

Media
Me kos

Raportimi jo i saktë për pjesëmarrjen e Malit të Zi në “Open Balkan”

Më 4 nëntor, derisa në Beograd po vazhdonte të mbahej dita e dytë e nismës "Open Balkan", mes Serbisë, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut, disa media online në ...

Disa media online në Kosovë
Me kos

Mediat cunguan deklarimin e ambasadorit amerikan në Serbi për aksionin e Policisë në veri të Kosovës

Pas aksionit të Policisë së Kosovës kundër kontrabandës, në veri të Mitrovicës më 13 tetor, mediat serbe publikuan një deklaratë të ambasadorit të ShBA-ve në Serbi, Anthony ...

Media në Serbi dhe Kosovë
Me kos