array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=3"
 }
}

Masat nuk u respektuan as në institucionin që i krijoi

‘Vendoseni maskën, mbani distancën, pastroni duart’, është njëra ndër thirrjet që më së shumti është dëgjuar në këto dhjetë muajt e fundit në vend ...

IKSHP
Me kos

Çerdhja në Greme të Ferizajt ende jashtë funksionit

Çerdhja në fshatin Greme të Ferizajt ende nuk ka arritur të funksionalizohet, ndonëse kryetari i komunës, Agim Aliu në emisionin “Jeta në Komunë”, kishte thënë se ajo ...

Me kos

Bekim Jashari nuk e mban fjalën për asfaltimin e rrugës në fshatin e ish-Presidentit

Rruga “Dëshmorët e Burojës” në fshatin Burojë të Skenderajt nuk është asfaltuar siç kishte premtuar kryetari Bekim Jashari në muajin tetor.

Bekim Jashari
Me kos

Mjegulla për ‘ndaljen’ e testimeve për COVID-19

Një lajm i publikuar në portale se Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike dhe Ministria e Shëndetësisë kanë rekomanduar përditësimin e strategjisë së testimeve, ...

Media dhe Ministria e Shëndetësisë
Me kos

Pështjellimet e Behgjet Pacollit për karantinimin në konvikt

Deputeti nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli i ka ndryshuar fjalët sa i përket karantinimit të tij në konvikt të Qendrës së ...

Behgjet Pacolli
Me kos

Alarmi i rremë për kërcënimin me arrest të Pacollit

Një deklaratë e ushtruesit të detyrës për Punë të Brendshme, Xhelal Sveçla të thënë mbrëmë në rast të thyerjes së vetizolimit të liderit të AKR-së ...

Hashim Thaçi, Behgjet Pacolli dhe Jetlir Zyberaj
Me kos