array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=3"
 }
}

Mediat cunguan deklarimin e ambasadorit amerikan në Serbi për aksionin e Policisë në veri të Kosovës

Pas aksionit të Policisë së Kosovës kundër kontrabandës, në veri të Mitrovicës më 13 tetor, mediat serbe publikuan një deklaratë të ambasadorit të ShBA-ve në Serbi, Anthony ...

Media në Serbi dhe Kosovë
Me kos

QMF-ja në Prizren përurohet me 5 muaj vonesë

Qendra e Mjekësisë Familjare në lagjen Arbana në Prizren është përuruar të shtunën. Kjo QMF kishte filluar ndërtimin në muajin tetor, ndërsa ishte paralajmëruar ...

Mytaher Haskuka, 30 tetor 2020
Me kos

Të dhënat demantojnë postimet promovuese të Ministrisë së Shëndetësisë, në komuna ka ende mungesë të Insulinave

Pas një periudhe disa mujore që qytetarët u përballën me mungesë të insulinave, Ministria e Shëndetësisë më 16 korrik, ka filluar shpërndarjen e insulinave në ...

Arben Vitia
Me kos

Shtrembërimi i deklaratës së Haradinajt për “bashkimin me Shqipërinë”

Media online me emrin “Online” ka shpërndarë një lajm me titull të rremë në lidhje me një deklaratë të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë...

Media
Me kos

Sali Bashota gënjeu për punësimin e dhëndrit të tij në RTK

Dhëndri i kryetarit të Bordit të Radio Televizionit Publik të Kosovës, Sali Bashotës  ishte punësuar me kontratë mbi vepër  për shërbime në cilë...

Sali Bashota - Kryetar i Bordit të RTK-së
Me kos

Salla e sportit në Pomozotin nuk u finalizua më 2020, ky është arsyetimi i komunës

Komuna e Fushë Kosovës kishte premtuar se në fund të vitit 2020 do të ndërtohet salla e sportit në fshatin Pomozotin të kësaj komune, por kjo nuk ka ...

Me kos