array(1) {
 [0]=>
 array(4) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#B9D156"
  ["menu_attr"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["main_title"]=>
  string(11) "Krypometër"
  ["custom_item"]=>
  string(8) "?level=0"
 }
}

Kryetari i Vushtrrisë i bie pishman heqjes së monopolit në pastrimin e qytetit

Komuna e Vushtrrisë pastrohet në tërë territorin e saj nga ndërmarrja publike e quajtur "Uniteti", kompani kjo që pastron edhe komunat përreth Vushtrrisë, përkatësisht në ...

Xhafer Tahiri
Qëndrim i ndërruar

Ndryshimi i qëndrimit të Avdullah Hotit për pozitën e koordinatorëve në qeveri

Kryeministri i Kosoëvs, Avdullah Hoti ka ndryshuar qëndrim sa i përket nevojës së emërimeve të koordinatorëve nacional nga ana e qeverisë.

Avdyllah Hoti - Kryeministër i Kosovës
Qëndrim i ndërruar

Huqja mediale për zgjedhjen e drejtorëve të bordit të KOSTT-it

Disa orë ka zgjatur procesi i votimit për drejtorë të bordit të KOSTT në Kuvendin e Kosovës.

Mediat
Me kos

Rrena se COVID-19 largohet nga temperaturat e larta

Që nga shpallja e pandemisë së shkaktuar nga virusi COVID-19 në botë janë ngritur hipoteza të ndryshme për zhdukjen e mundshme të virusit.

Portalet
Rrenë
Lumir Abdixhiku dhe Arban Abrashi

Rrena për përfundimin e punimeve në rrugën e Veternikut

Rruga e Veternikut në hyrje të Prishtinës tash e disa vite është kthyer një një vendpunishte. Pas shembjes së një pjese të rrugës që ishte në ndërtim, ...

Lumir Abdixhiku
Rrenë

Rrena për përleshjen e deputetit Bekim Haxhiu me zyrtarët e Feronikelit

Pas ndeshjes finale në mes të KFF Mitrovica- KFF Feronikeli, në tribunat e stadiumit kishte një incident. Nga një video e shpërndar më 29 qershor nga Sporti në KlanKosova shihet ...

Mediat
Rrenë