Kamerat e Jasharajve zbuluan vrasjen e veteranit të UÇK-së Ilir Zeqiri

Dy të arrestuarve nën dyshimet për vrasjen e Ilir Zeqirit në Skenderaj, Halil Fejza dhe Korab Imeri u është caktuar masa e paraburgimit nga Gjykata e Mitrovicës. Policia e Kosovës njoftoi dje për arrestimin e dy persona për vrasjen e cila ndodhi gjashtë ditë më parë në Skenderaj. Në dosjen e Prokurorisë thuhet se deri … Continue reading Kamerat e Jasharajve zbuluan vrasjen e veteranit të UÇK-së Ilir Zeqiri