// E enjte ORA 20:20

0

6 Gusht 2009

Ofertat turistike

Dhandrri i Kosovës

Dhandrri i Kosovës

NDËRLIDHUR

debatpernime
 

Çka ndodh me dialogun Kosovë-Serbi , pas Samitit të Berlinit?

Mbledhia e liderëve kosovarë dhe serb në Berlin në prill të këtij viti po shihet si i pa rezultat për progres në marrëdhëniet e këtyre shteteve. Dialogu Kosovë-Serbi dhe ideja e Presidentit të Kosovës për korrigjimin e kufijve me Serbinë ishin temë diskutimi mes panelistëve në #DebatPernime. Në debatin me mikrofon të hapur u diskutuan […]

arrestimi i shefqet kabashit
 

Shefqet Kabashi do të lirohet nga arresti

I mbijetuari i masakrës së Dubravës në maj të vitit 1999, i cili dje u arrestua për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë publike në manifestimin brenda Burgut të Dubravës, pritet të lirohet nesër në procedurë të rregullt. Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Prokurorisë, Shkodran Nikçi. “Shefqet Kabashi do të lirohet në procedurë të […]

TË FUNDIT

debatpernime
 

Çka ndodh me dialogun Kosovë-Serbi , pas Samitit të Berlinit?

Mbledhia e liderëve kosovarë dhe serb në Berlin në prill të këtij viti po shihet si i pa rezultat për progres në marrëdhëniet e këtyre shteteve. Dialogu Kosovë-Serbi dhe ideja e Presidentit të Kosovës për korrigjimin e kufijve me Serbinë ishin temë diskutimi mes panelistëve në #DebatPernime. Në debatin me mikrofon të hapur u diskutuan […]

arrestimi i shefqet kabashit
 

Shefqet Kabashi do të lirohet nga arresti

I mbijetuari i masakrës së Dubravës në maj të vitit 1999, i cili dje u arrestua për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë publike në manifestimin brenda Burgut të Dubravës, pritet të lirohet nesër në procedurë të rregullt. Lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Prokurorisë, Shkodran Nikçi. “Shefqet Kabashi do të lirohet në procedurë të […]

Tash

NA NDIQNI

Enver Hoxhaj mbron Kadri Veselin: PDK e dërgoi Rrahim Hashimin në Polici

by Arbisa Shefkiu
NA NDIQNI

Send this to a friend