// E enjte ORA 20:20

0

6 Dhjetor 2009

Debati për balotazh – Lipjan

Balotazhi '09

NDËRLIDHUR

FSK
 

Kapiteni kosovar për përzgjedhet si instruktor në Akademinë e Mbretërisë së Bashkuar

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka pritur në takim  kapitenin e FSK-së Ismail Hoxha i cili poashtu është oficer i përzgjedhur për instruktor në Akademinë Ushtarake Mbretërore ,,Sundhurst” në Mbretërinë e Bashkuar. Përmes një njoftimi në Facebook Ministria e Mbrojtjes bënë të ditur se në këtë takim ishin poashtu të pranishëm edhe Ministri i Mbrojtjes, […]

rreth mishit
 

VIDEO – Isa Mustafa Mustafa komenton fotografinë e Lutfi Hazirit me Sami Lushtakun e Ukë Rugovën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka komentuar një fotografi në të cilën nënkryetari i partisë, Lutfi Haziri, shihet në një tavolinë me ish-kryetarin e Skënderajt nga PDK, Sami Lushtakun, djalin e ish-Presidentit Ibrahim Rugova, Ukën, dhe figura tjera politike e ish-ushtarake të Kosovës. Fotografia e publikuar mbrëmë supozohet se është bërë […]

igor simiq
 

VIDEO: Momenti i përleshjes së deputetit Petroviq

Në videon e siguruar nga KALLXO.com shihet momenti i përleshjes në mes deputetit Slobodan Petroviq dhe dy personave të tjerë. Sot, Deputeti i partisë serbe SLS, Slobodan Petroviq fajësoi këshilltarin e ish-ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo për sulm ndaj tij. Ai në një konferencë për media tha se është sulmuar afër ndërtesës së Kuvendit.   […]

TË FUNDIT

FSK
 

Kapiteni kosovar për përzgjedhet si instruktor në Akademinë e Mbretërisë së Bashkuar

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka pritur në takim  kapitenin e FSK-së Ismail Hoxha i cili poashtu është oficer i përzgjedhur për instruktor në Akademinë Ushtarake Mbretërore ,,Sundhurst” në Mbretërinë e Bashkuar. Përmes një njoftimi në Facebook Ministria e Mbrojtjes bënë të ditur se në këtë takim ishin poashtu të pranishëm edhe Ministri i Mbrojtjes, […]

rreth mishit
 

VIDEO – Isa Mustafa Mustafa komenton fotografinë e Lutfi Hazirit me Sami Lushtakun e Ukë Rugovën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka komentuar një fotografi në të cilën nënkryetari i partisë, Lutfi Haziri, shihet në një tavolinë me ish-kryetarin e Skënderajt nga PDK, Sami Lushtakun, djalin e ish-Presidentit Ibrahim Rugova, Ukën, dhe figura tjera politike e ish-ushtarake të Kosovës. Fotografia e publikuar mbrëmë supozohet se është bërë […]

igor simiq
 

VIDEO: Momenti i përleshjes së deputetit Petroviq

Në videon e siguruar nga KALLXO.com shihet momenti i përleshjes në mes deputetit Slobodan Petroviq dhe dy personave të tjerë. Sot, Deputeti i partisë serbe SLS, Slobodan Petroviq fajësoi këshilltarin e ish-ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo për sulm ndaj tij. Ai në një konferencë për media tha se është sulmuar afër ndërtesës së Kuvendit.   […]

Tash

NA NDIQNI

VIDEO: Momenti i përleshjes së deputetit Petroviq

by Arbisa Shefkiu
NA NDIQNI

Send this to a friend