VIDEO – Policia godet kazinotë e Vitisë

Në mesditën e së martës, Policia e Kosovës, nën urdhrat e Prokurorisë, ka nisur një aksion të bastisjeve në Viti.

Njëra nga bastoret në këtë qytet është bastisur pas filmimeve që KALLXO.com i kishte kryer disa ditë më parë.

Cak i bastisjeve kanë qenë edhe dy lokale të kazinove.

KALLXO.com sjell fotografi dhe video nga aksioni i sotëm.

Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com