Grabitje e armatosur në Obiliq

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot rreth orës 14 në një institucion mikro financiar në Obiliq.

Policia ka njoftuar se nga rezultatet e para, dyshohet se kjo grabitje është realizuar nën kërcënimin e armëve.

“Të dyshuarit që të gjithë maskuar, kanë grabitur një sasi të parave dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë”, njofton policia.

Aktualisht policia po punon për të identifikuar  personat e dyshuar dhe vendndodhjen e tyre.

 

 

 

 

14 Shtator 2018 - 16:19

Afërdita Fejzullahu 14/09/2018 - 16:19
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend